Otázky a odpovědi

11.09.2012 09:58

Zajímá Vás prodlužování řas? Nejčastější problémy s umělými řasami? Domácí péče o prodloužené řasy nebo informace o společnosti Grace Beauty? Právě Vám jsou tedy určeny nejčastější dotazy na tým Grace Beauty.

1) Může prodloužení řas poškodit mé přírodní řasy?

Jestliže je prodloužení řas provedeno profesionálem nemůže k poškození přírodních řas dojít, protože jenom profesionál ví jakou délku a tloušťku řas Vám může aplikovat vzhledem ke kvalitě Vašich řas přírodních.

2) Jaký materiál je použitý na výrobu umělých řas společnosti Grace Beauty?

Naše řasy jsou vyrobeny ze syntetického materiálu, který vyniká dokonalým zaoblením, skvělou pružností, stálou barevností a vysokým leskem. Řasy Grace Beauty jsou vyrobeny tak, aby byly co nelehčí a nezatěžovaly svou vahou řasy přírodní.

3) Za jak dlouhou dobu se musí řasy Grace Beauty doplňovat?

Díky jedinečným vlastnostem a té nejlepší přilnavosti našeho lepidla Vám umělé řasy budou držet po celou dobu růstového cyklu (jestliže jsou aplikovány odborníkem). Vyžadujete-li aby řasy vypadaly stále skvěle je vhodné po 3 – 4 týdnech pravidelné doplnění.

4) Vyžadují řasy Grace Beauty nějakou speciální domácí péči?

Ne. Umělé řasy společnosti Grace Beauty nevyžadují žádnou speciální domácí péči. Pouze prvních 24 hodin se vyvarujte nadměrné vlhkosti, slunění nebo dotýkání aplikovaných řas rukama. Každá zákaznice by měla po první aplikaci obdržet od své stylistky instruktážní leták, který je i v naší nabídce a kde je přesně specifikováno, jak s prodlouženými řasami zacházet a chovat se k nim.

5) Mohu si světlé řasy před aplikací obarvit?

Samozřejmě můžete. Tuto proceduru je důležité podstoupit alespoň 2 dny před samotným prodlužování řas. Důvodem je, abychom zbytečně oko nevystavovali působení chemických látek, které obsahují jak barvy na řasy, tak lepidla používaná při prodlužování řas.

6) V čem se liší lepidla Grace Beauty od ostatních?

Naše lepidla jsou vyráběna Německu společností, která se specializuje na produkci adheziv používaných v lékařství. Lepidla jsou vyrobena vždy těsně před distribucí, takže nedochází k dlouhým skladovacím lhůtám. Na jejich výrobu byl kladen velký důraz, protože lepidla a řasy jsou v tomto oboru stěžejními produkty. Testovali jsme také adheziva i od jiných výrobců, ale lepidla od Německé společnosti plně splňovala naše vysoké požadavky. Další neméně důležitou věcí je fakt, že jsme majitelé značky, nikoliv výhradní zástupci. Proto můžeme sami ovlivňovat kvalitu výrobku a za čerstvost lepidel stoprocentně ručíme. Samozřejmostí je, že všechny naše výrobky jsou zdravotně nezávadné a testované Státním zdravotním ústavem v Praze. Jinak bychom ani tyto produkty nemohly přivést na tuzemský i zahraniční trh.

7) Musím používat speciální řasenku?

Jestliže máte aplikovány umělé řasy není potřeba řasy ještě líčit. Jsou samy o sobě výrazné. Trváte-li na ještě výraznějším vzhledu prodloužených řas doporučujeme v každém případě používat řasenky pro prodloužené řasy. A čím se liší od normálních řasenek? Ve své podstatě je to coating, který obsahuje černé pigmenty (tzn. řasy urovná, zafixuje, ochrání lepený spoj a zvýrazní řasy). Řasenka je vodou smývatelná a každý večer je důležité ji odstranit. Jestliže si oči líčíte (stíny, linky), pak vždy používejte přípravky, které jsou určené k odlíčení umělých řas. Jedině tak si můžete být jistá, že umělé řasy nepoškodíte.

8) Je tato metoda vhodná pro klientky, které mají řídké řasy?

Určitě se tato metoda hodí, jelikož řasy nejenom prodlužujeme, ale též zahušťujeme. Pouze musíme u těchto klientek dát pozor na kvalitu řas, protože většinou ti, kdo mají řídké řasy, je mají dlouhé, ale slabé.