Permanentní prodlužování řas

Řasy prodlužuji značkami GRACE beauty, Violet Lashes a Glamour Lashes, které představují vysoce profesionální a komplexní metodu prodlužování a zhušťování řas, která je založena na nejnovějších poznatcích z oblasti nano-technologií, mikrochemie a zdravotnictví. Prioritou značek je především bezpečnost a zdravotní nezávadnost, která je potvrzena laboratorními testy provedenými Státním zdravotním ústavem v Praze. Permanentní efekt prodloužení a zahuštění řas je řasenkou nedosažitelný.

První aplikace trvá cca 3 hodiny, tak aby byly aplikovány řasy v plném množství. Aplikace je bezbolestná, relaxační a klientka má po celou dobu zavřené oči. Jak vlasy, tak i řasy mají svůj cyklus, při kterém nám  vypadávají a tvoří se nové, a proto se musí doplňovat.

Doplňování se doporučuje každé 2-5 týdnů, aby byly řasy stále nádherné.

 

Objemové prodlužování řas

Soft Volume

SOFT VOLUME LASH X10SION PRO je doposud nejpokročilejší a nejvyspělejší technikou v objemovém prodlužování a zahušťování řas. Technika vychází z metody 2D a 3D Volume za využití nejtenčího druhu řas. Metoda je zcela nezávadná a vzhledem k lehkosti aplikovaných řas je k řasám vlastním velmi šetrná tím, že je nezatěžuje.

Výhody techniky SOFT VOLUME

  1. Aplikace ultratenkých a ultralehkých řas 
  2. Metoda umožňuje aplikaci dvou a více řas na každou jednu řasu vlastní
  3. Až o 85% méně lepidla než u metody „řasa na řasu“
  4. Perfektně drží tvar
  5. Na dotek jemné jako vlastní řasy
  6. Dovoluje aplikaci většího množství řas než u metody „řasa na řasu“
  7. Lze aplikovat od přirozeného až po naprosto výrazný vzhled
  8. Možnost aplikace delších řas na vlastní kratší řas
 
Ceník Soft Volume:
Nový set: 1590,-Kč
Doplnění: do 650,-Kč